22.05.2018

RCB - Tatra Smíchov 19:24

Čtyři minuty od finále...

V sobotu 19. května se naši junioři utkali s hráči Tatry Smíchov o finále ligy juniorů.

Začátek utkání se nám již klasicky nevyvedl. Tatra si postupným tlakem vytvořila šance a po individuálních chybách se dostala do našeho brankoviště. Po prvních dvaceti minutách jsem prohrávali 0:12. Do konce poločasu se hra vyrovnala a začátkem druhé půle jsme začali mít herně navrch. Využili jsme chyb a zmatku hostí ke skórování, které zavelelo k obratu utkání.

Sedm minut před koncem se nám podařilo položit pětku a zápas byl na naši straně, po konverzi jsme vedli o dva body. Zřejmě pod  tíhou okamžiku a nebo strachem o výsledek, jsme začali zmatkovat a při zisku míče v našem obranném území jsme riskantně začali hrát otevřenou hru. Po chybě a odevzdání míče nás soupeř nemilosrdně potrestal. Čtyři minuty do konce pětka s konverzí stanovila výsledek na 19:24.

Tým Tatry Smíchov postupuje do finále, kde se střetne s týmem Říčan. Náš tým se utká v sobotu od 14 hod. na domácím hřišti s týmem Slávie o třetí místo.