30.05.2018

Na bronz jsme si věřili! RCB - Slavia 34:0 (7:0)

V sobotu byla dobojována celostátní liga juniorů, ve které náš tým, po výhře nad Slavii Praha, obsadil celorepublikové 3. místo!

Při příjezdu soupeře se trenéři obou týmů dohodli, že se bude hrát ve 14 hráčích, jelikož tým Slávie Praha se potýká s velkou marodkou.

Začátek utkání byla z naší strany veliká trápená a na hráčích nebyla vidět chuť po vítězství. Možná je i svazovala nervozita, protože do utkání jsme nastupovali jako mírní favorité. Po dlouhém hledání naši hry jsme se nebyli schopni dostat přes dobře bránící mužstvo soupeře. Dělali jsme zbytečně plno taktických chyb a kolikrát přišli o míč. Pět minut před koncem prvního poločasu jsme konečně dosáhli soupeřova brankoviště a první poločas vyhráli 7:0.

V druhé půli se naši hráči začali osmělovat, více a více začali zaměstnávat obranu hostí. Po soustavném tlaku se naše hra dostala do tempa a začali jsme Slávii přehrávat. Do konce utkání jsme hostujícímu týmu položili ještě 27 bodů a naši bronzovou medaili jsme oslavili výhrou 34:0!