26.10.2020

Covidová derniéra s Říčany

V neděli 11. října jsme odehráli utkání proti pravděpodobně nejsilnějšímu celku juniorské ligy RC Mountfield Říčany. Bylo to poslední podzimní utkání, z důvodu blížícího se uzavření společnosti a destrukce ekonomiky císařem Prymulusem I., hlavním poručníkem naší BEST IN COVID vlády ČR.

Soupeř přijel s několika kvalitními hráči ročníku 2002, z nichž však kolegiálně půlka nastoupila v základní sestavě a půlka zůstala v první půli na lavičce. Nicméně potenciální soupeřova sestava mohla být i daleko silnější, a tak jsme byli rádi že některá jména jsme na soupisce nezahlídli a raději zůstali doma.

Kvalita v týmu Říčan však není pouze o nejstarších hráčích, což všichni dobře víme, a tak první půli soupeř hladce kontroloval průběh utkání. Na rozbahněném terénu jsme hostům vší silou vzdorovali a znemožňovali mu navyšovat skóre utkání. První půle skončila za ještě přijatelného stavu 0:17, přičemž jednu pětku jsme položili po odkopu z naší poloviny na špatnou stranu hřiště zadákovi přímo do rukou proti naší nulové obraně. Na slibný výkon z první půle jsme však již nedokázali navázat a v druhé půli jsme s lepším soupeřem naprosto propadli. Jedinou čestnou pětku oranjes položila útoková spojka Lukáš Fiala, po výborné práci roje.

Nyní se budeme připravovat převážně v domácích podmínkách, máme čas doléčit zranění a mentálně se nastavit na zimní přípravu. Inspirací pro domácí cvičení nám může být fb Crossfit Madman, kde každé pondělí-úterý-středu-pátek v 17 hod probíhá livestream domácího cvičení od Mergiho.